ZAMÓW
PRENUMERATĘ

Dlaczego warto prenumerować czasopismo?

Magazyn Nowa Geodezja w Praktyce   jest odpowiedzią na potrzeby specjalistów z branży geodezyjnej - związany z nowymi regulacjami po 2012 roku.

Liczne zmiany prawne w ostatnim czasie w istotny sposób wpływają na bieżące funkcjonowanie specjalistów z dziedziny geodezji. Zostały uchylone wszystkie dotychczasowe standardy techniczne dotyczące geodezji i kartografii, a ich miejsce sukcesywnie zajmują nowe rozporządzenia. Jednocześnie na rynku brakuje informacji na temat przełożeń zmian prawa na codzienną pracę geodetów. 

Dlatego w Magazynie Nowa Geodezja w Praktyce podpowiadamy, jak zgodnie z nowymi przepisami prowadzić wszystkie prace geodezyjne – od pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych, poprzez kataster, rozgraniczenia i podziały nieruchomości, aż po geodezyjną obsługę inwestycji i przygotowanie operatów.

Co wyróżnia nasze czasopismo?

Mówimy "nie" teoretycznym artykułom – Magazyn Nowa Geodezja w Praktyce to jedyne na rynku czasopismo w całości poświęcone rozwiązaniom konkretnych problemów.

  • prezentujemy wyłącznie praktyczne wskazówki, komentarze i gotowe do wdrożenia rozwiązania Państwa codziennych problemów w pracach geodezyjnych,
  • publikujemy informacje o kolejnych zmianach prawa i nowych technologiach, dzięki którym zawsze będą Państwo na bieżąco z wydarzeniami z branży geodezyjnej,
  • na prawdziwych przykładach wskazujemy, jak skutecznie rozwiązać skomplikowane przypadki – od pomiarów, poprzez przygotowanie operatów, prowadzenie rozgraniczeń i podziałów nieruchomości, aż po geodezyjną obsługę inwestycji.
Przeczytaj bezpłatnie przykładowy numer
CZYTAJ W WERSJI PDF

Pobierz cały egzemplarz
w wersji elektronicznej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Możesz otrzymać drukowane
egzemplarze okazowe.

COPYRIGHT @ 2013 AGENCJA PRACY TWÓRCZEJ SP. Z 0.0

NEWSLETTER

W naszym nesletterze przeczytacz wybrane atykul z czasopisma oraz informacje o wydarzeniach w branży.

NEWSLETTER
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację. ZAMKNIJ